O Firmie

Firma Entro, właściciel marki NosimyMeble.pl powstała jako kontynuacja działalności firmy AlpTrans, a wcześniej SnowGT, która pierwotnie zajmowała się usługami z zakresu odśnieżania, głównie dachów, choć nie tylko. Jednak chęć rozwoju, a także zainteresowania związane z motoryzacją oraz ciągła styczność z branżą transportową pchnęły do działania. Pod koniec listopada 2013 roku swoją działalność rozpoczęła firma AlpTrans. Nazwa to połączenie dwóch sektorów usług, w jakich miała według pierwotnego zamysłu działać firma – alpinizm przemysłowy, a konkretnie odśnieżanie dachów, oraz transport. W związku z ciągłym rozwojem, powiększaniem skali działalności oraz realizacją coraz to nowych, większych i bardziej skomplikowanych zleceń w zakresie transportu, w roku 2021 firma AlpTrans przekształciła się w Entro. Za przekształceniem przemawiało ukierunkowanie działalności w stronę transportu i przeprowadzek, z jednoczesnym odejściem od działań związanych z odśnieżaniem.


Aktualnie firma Entro, działając głównie w oparciu o grono stałych klientów, codziennie przewozi towar dla dziesiątek różnych firm. Codziennie zdobywa też cenne doświadczenie podczas realizacji usług przeprowadzkowych – zarówno osób prywatnych, jak i firm i instytucji.

Współpracujemy na stałe z siecią supermarketów w zakresie dostawy materiałów reklamowych, siecią sklepów z podłogami i drzwiami w zakresie dostawy towaru do klientów oraz z mniejszymi firmami, gdzie realizujemy bieżące potrzeby transportowe.