Nasza flota

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje flota samochodów przystosowanych do różnego rodzaju przewozów. Wszystkie nasze pojazdy mieszczą się w zakresie do 3,5T DMC, jednak na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować transport samochodem o większym tonażu.

Zdecydowaną większość naszej floty stanowią pojazdy przeznaczone głównie do przewozu mebli (choć nie tylko). Wyposażone są w pojemne kontenery, mogące pomieścić 8 europalet, o kubaturze ok. 20m3, co przekłada się na wymiary wewnętrzne: 4,10cm długości, 2,05cm szerokości oraz ok. 2,35cm wysokości. Samochody te wyposażone są w platformy samozaładowcze o udźwigu od 500kg do 750kg. Na życzenie klienta samochód taki możemy wyposażyć w wózek paletowy.

Tam gdzie oprócz wymiarów przestrzeni ładunkowej liczy się także możliwość przewozu większych elementów do gry wchodzą samochody z możliwością załadunku bocznego, a więc wyposażone w zabudowę skrzyniową z plandeką. Nasze samochody tego typu również mieszczą 8 europale, jednak są nieco szersze oraz wyższe. Przystosowane są do dalszych tras, dlatego pilny ładunek na drugi koniec kraju nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Ostatnim typem samochodu będącego w naszym użytku jest pojazd typu VAN, mieszczący jedną paletę. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie obniżyć koszty transportu niedużych ładunków, a co za tym idzie zaproponować klientowi konkurencyjną cenę. Kolejnym atutem użycia takiego pojazdu jest relatywnie niski czas dostarczenia przewożonego mienia.