Nasza flota

Do dyspozycji naszych klientów pozostaje flota samochodów przystosowanych do różnego rodzaju przewozów. Wszystkie nasze pojazdy mieszczą się w zakresie do 3,5T DMC.

Zdecydowaną większość naszej floty stanowią pojazdy przeznaczone głównie do przewozu mebli (choć nie tylko). Wyposażone są w pojemne kontenery, mogące pomieścić 8 europalet, o kubaturze ok. 20m3, co przekłada się na wymiary wewnętrzne: 4,10cm długości, 2,05cm szerokości oraz ok. 2,35cm wysokości. Samochody te wyposażone są w platformy samozaładowcze o udźwigu od 500kg do 750kg. Na życzenie klienta samochód taki możemy wyposażyć w wózek paletowy.

Tam gdzie oprócz wymiarów przestrzeni ładunkowej liczy się także możliwość przewozu większych elementów do gry wchodzą samochody z możliwością załadunku bocznego, a więc wyposażone w zabudowę skrzyniową z plandeką. Nasze samochody tego typu mieszczą 8,a nawet 10 europalet, są nieco szersze oraz wyższe. Przystosowane są do dalszych tras, dlatego pilny ładunek na drugi koniec kraju nie stanowi dla nas żadnego problemu.